Τρίτη, 23 Οκτωβρίου 2012

κατά παράταξη και κατά αλφαβητική σειρά οι υποψήφιοι αιρετοί εκπροσώποι
των εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για το ΠΥΣΔΕ Κοζάνης κατά τις
εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2012.

I. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΔΑΚΕ Δ.Ε.)
1. Βόιτσες Θεοδόσης του Αχιλλέα
2. Κρανιώτη Άννα του Δημητρίου
3. Λιάμπας Στέργιος του Αντωνίου
4. Μακρής Χρήστος του Αλεξάνδρου
5. Μάστορας Κωνσταντίνος του Νικολάου
6. Ματιάκης Γεώργιος του Ιωάννη
7. Μουρούζης Σταύρος του Κλεάνθη
8. Μίχος Φώτιος του Δημητρίου
9. Παπαβασιλείου Γεώργιος του Δημητρίου
10. Σιμόπουλος Κωνσταντίνος του Αποστόλου
11. Τζήμκας – Δακής Χρήστος του Κωνσταντίνου

II . ΠΑΣΚ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
1. Εμμανουηλίδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
2. Μαργαρίτης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
3. Ναλπαντίδης Λάζαρος του Γεωργίου
4. Ποζουκίδου Χαρίκλεια του Ιωάννη
5. Ρουμπακιά Αναστασία του Οδυσσέα
6. Τσολακίδης Κυριάκος του Μιχαήλ

IIΙ . ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – 
ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ
1. Άψη Αναστασία του Γεωργίου
2. Βουνοτρυπίδου Ελισσάβετ του Σωκράτη
3. Γκέκας Βασίλειος του Κωνσταντίνου
4. Γρηγοριάδης Ιωάννης του Χαραλάμπου
5. Δασωνίδης Αλέξανδρος του Θεοφυλάκτου
6. Εμμανουήλ Δημήτριος του Βασιλείου
7. Ζήσης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
8. Κατσίδου Ευγενία του Συμεών
9. Κερμενιώτης Βασίλειος του Παρασκευά
10. Κοκκινίδης Ευστάθιος του Ιωσήφ
11. Κοντός Γρηγόριος του Αθανασίου
12. Κωνσταντινίδης Τρύφωνας του Δημητρίου
13. Κωνσταντόπουλος Κωνσταντίνος του Αντωνίου
14. Μουρατίδης Περικλής του Ιωάννη
15. Μπουράκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
16. Πατσώνας Εμμανουήλ του Γεωργίου
17. Πολυχρονιάδης Νικόλαος του Αναστασίου
18. Σακοράφα Μαρία του Ιωάννη
19. Σάλιαγκας Ιωάννης του Δημητρίου
20. Τσιόγκας Τριαντάφυλλος του Μάρκου

IV. ΕΣΑΚ - ΔΕΕ
1. Αντωνιάδης Κωνσταντίνος του Χρήστου
2. Δεληπάλλας Αθανάσιος του Χρήστου
3. Ζιώγας Χρήστος του Ιωάννη
4. Κουρμούλης Δημήτριος του Παναγιώτη
5. Μαμουνής Χρήστος του Ευστρατίου
6. Μουζούρη Αθηνά του Αλεξάνδρου
7. Μπιμπίρης Αργύριος του Παναγιώτη
8. Παπαδοπούλου Παρθένα (Νόπη) του Γεωργίου
9. Σιουζιούλη Αναστασία του Θεοδώρου
10. Σταμάτης Ιωάννης του Γεωργίου
11. Τσιαούση Στέλλα του Νικολάου


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου